nowe logoJuż jutro drużyna ESPES Sparty Warszawa rozpocznie turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek. W piątek o godzinie 16.00 zmierzymy się z aktualnym Mistrzem Polski i jednocześnie gospodarzem turnieju – LTS Legionovią Legionowo.

Zespoły Sparty i Legionovii znają się jak „łyse konie”. Tylko w tym sezonie ekipy spotkały się aż pięć razy. Czterokrotnie wygrywały legionowianki, tylko raz zwyciężyły siatkarki z Warszawy. Warto dodać, że jesteśmy jedynym juniorskim zespołem w Polsce, który w oficjalnym meczu pokonał utytułowanego rywala w tym sezonie. Miało to miejsce w październiku ubiegłego roku, w ramach rozgrywek ligi juniorek, gdzie wygraliśmy w trzech setach.  Dwa tygodnie temu nie wykorzystaliśmy swoich szans i ulegliśmy LTS – owi 2-3 w drugiej lidze.

Wszystko to jednak historia, a turnieje rządzą się swoimi prawami. Do Legionowa jedziemy po awans do Finałów Mistrzostw Polski. Trzymajcie kciuki!

LTS Legionovia Legionowo – ESPES Sparta Warszawa

ul. Zakopiańska 4 Legionowo; godz.16.00

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016