przed hala W dniach 8-20 sierpnia w Biskupcu na Warmii i Mazurach odbył się obóz sportowy młodziczek. Drużyna miała bardzo dobre warunki, zarówno do trenowania jak  i do odpoczynku. Hotel, posiłki oraz piękna hala sportowa były na wysokim poziomie. Ponadto malowniczy krajobraz, jeziora i lasy niewątpliwie sprzyjały budowie atmosfery w zespole.  – Dzięki temu, że dziewczyny dobrze kondycyjnie przygotowały się do obozu podczas wakacji mogliśmy od razu przejść do dość intensywnych treningów. Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonały moje zawodniczki. Mam nadzieję, że jej efekty widać będzie na boisku – powiedział Adam Adamek, trener młodziczek.

Dzięki swojej dobrej postawie, kilka dziewcząt wzięło również udział w zgrupowaniu kadetek, które miało miejsce w Warce w dniach 22-29 sierpnia. Tam też młode spartanki pod okiem trener Doroty Świeniewicz mogły szlifować swoje siatkarskie umiejętności.

– Chciałbym bardzo podziękować burmistrzowi Miasta Biskupiec – Kamilowi Kozłowskiemu za udostępnienie Hali Sportowej oraz Wojciechowi Łukasikowi – managerowi Hoteliku Atelier w Biskupcu za wspaniałą organizację, gościnność oraz bardzo dobre posiłki, na które dziewczyny z przyjemnością przychodziły – dodał szkoleniowec.

 

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016