Dwa mecze – dwa tiebreaki

11 października 2018 12:47 | Aktualności

nowe logo

We wtorek kadetki trenera Adama Adamka zainaugurowały swój sezon. W pierwszym meczu rozgrywanym w wyższej kategorii wiekowej – druga liga juniorek – młode spartanki musiały w piątym secie uznać wyższość UKS Rutki Płońsk. Dzień później na swoim parkiecie zagrał pierwszy zespół juniorek. Tym razem to zawodniczki z Bielan wyszły zwycięsko z tego spotkania.

Mecz w Płońsku był pierwszym oficjalnym spotkaniem naszych kadetek. Założeniem na ten sezon jest przede wszystkim zdobywanie doświadczenia, stąd spore rotacje w naszym zespole. Mimo to nasza młodzież zaprezentowała się z dobrej strony i nie było widać różnicy w grze z bardziej doświadczonym zespołem. Warto pamiętać, że trzon naszej drużyny stanowią dziewczęta z rocznika 2003, które jeszcze kilka miesięcy temu były młodziczkami. W tie-breaku mieliśmy swoje szanse na zwycięstwo, ale zabrakło nam jeszcze chłodnej głowy (13-15).

UKS Rutki Płońsk – MUKS Sparta Warszawa II 2-3

Następnego dnia na parkiet wyszedł nasz pierwszy zespół w tej kategorii wiekowej. Po drugiej stronie siatki stanął lider rozgrywek – MOS Wola II Warszawa. Pierwsze dwie partie toczyły się pod dyktando siatkarek z Lindego. Później zabrakło nam koncentracji i przede wszystkim konsekwencji w graniu. Po zaciętych czterech ponownie czekał nas piąty set. W nim lepsze okazały się podopieczne Roberta Strzałkowskiego wygrywając ostatecznie 15-6.

MUKS Sparta Warszawa I – MOS Wola Warszawa II 3-2

 

Współfinansowane w ramach projektu “Sportowa Warszawa” ze środków m.st. Warszawy

sportowa warszawa

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016