mini 3

W miniony weekend odbył się turniej finałowy „Kinder+Sport” w kategorii dwójek dziewcząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Młode spartanki pokazały się z bardzo dobrej strony, lecz zabrakło niewiele do ostatecznego sukcesu.

W turnieju brało udział osiem najlepszych zespołów z Mazowsza, które od grudnia rywalizowały ze wszystkimi (125!) drużynami zgłoszonymi do rozgrywek. Po ciężkich zmaganiach Sparta Warszawa wyszła z pierwszego miejsca z dywizji w Mrozach. W ostatnim turnieju najlepsza ósemka podzielona została na dwie grupy po 4 ekipy w każdej, gdzie rywalizowała o wejście do finału rozgrywek. Nasze siatkarki bez większego problemu zameldowały się w  1/4, lecz o wejście do finału uległy zespołowi z Nadarzyna. Niestety przekreśliło nasze wyjście na Mistrzostwa Polski. Zajmując czwarte miejsce na Mazowszu żegnamy się z pięknym siatkarskim sezonem 2017/2018, który przyniósł wiele emocji, jeszcze więcej zdobytego doświadczenia, uśmiechu i szczęścia. Był to najlepszy wynik w tej kategorii wiekowej w wykonaniu Sparty Warszawa.

Gratulujemy i obiecujemy, że jeszcze o nas usłyszycie!


Skład Sparty Warszawa:
Maria Sawicka
Barbara Olszówka
Antonina Pawłowska

Trener: Miłosz Piersa

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016