espesNiezmiernie miło jest nam poinformować, iż Sparta wchodzi w nowy rok z nowym Sponsorem. Dziś przed południem włodarze klubu podpisali umowę sponsorską z firmą ESPES.
Logo nowego Sponsora klubu już teraz widnieje na naszej stronie inernetowej, zaś już w najbliższą sobotę kibice będą mogli podziwiać je po raz pierwszy na strojach zawodniczek i w przestrzeni hali podczas rozgrywanego na własnym parkiecie meczu z KS Jastrzębie-Borynia.
-Cieszymy się z nawiązanej współpracy - mówi Prezes firmy ESPES Tomasz Sierakowski - Bardzo spodobała nam się atmosfera na meczach Sparty. Z niecierpliwością będziemy czekać na pierwsze pozytywne efekty naszej kooperacji.
 
-Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że firma ESPES będzie od teraz naszym partnerem - powiedział Wiceprezes klubu Zygmunt Chajzer Z włodarzami firmy ESPES połączyła nas wspólna pasja do siatkówki, warto wspomnieć, że poznaliśmy się wspólnie kibicując polskiej reprezentacji siatkarzy. Firma ta to prawdziwy mecenas sportu, wspierający nie tylko siatkówkę, lecz również piłkę nożną. Wierzymy, że razem uda nam się osiągnąć wyznaczone cele. 
  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016