MISTRZOSTWA MAZOWSZA JUNIOREK

01.02.2017
14.00 LTS Legionovia Legionowo I LTS Legionovia Legionowo II  3:0
16.00 ESPES Sparta Warszawa UKS Ósemka Siedlce  3:0
18.00 MUKS Volley Płock UMKS MOS Wola Warszawa  3:0
02.02.2017
14.00 LTS Legionovia Legionowo I UKS Ósemka Siedlce  3:0
16.00 LTS Legionovia Legionowo II UMKS MOS Wola Warszawa  3:2
18.00 MUKS Volley Płock ESPES Sparta Warszawa  0:3
03.02.2017
14.00 LTS Legionovia Legionowo I UMKS MOS Wola Warszawa  3:1
16.00 ESPES Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo II  3:0
18.00 MUKS Volley Płock UKS Ósemka Siedlce  3:0
04.02.2017
10.00 UMKS MOS Wola Warszawa ESPES Sparta Warszawa  0:3
12.00 LTS Legionovia Legionowo II UKS Ósemka Siedlce  2:3
14.00 MUKS Volley Płock LTS Legionovia Legionowo I  0:3
05.02.2017
  9.00 UKS Ósemka Siedlce UMKS MOS Wola Warszawa  3:2
11.00 MUKS Volley Płock LTS Legionovia Legionowo II  0:3
13.00 ESPES Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo I  1:3

 

Mecze Punkty Sety + Sety - Ratio
LTS Legionovia Legionowo I 5 10 15 2 13
ESPES Sparta Warszawa 5 9 13 3 10
LTS Legionovia Legionowo II 5 7 8 11 -3
MUKS Volley Płock 5 7 6 9 -3
UKS Ósemka Siedlce 5 7 8 13 -7
UMKS MOS Wola Warszawa 5 5 5 15 -10
PLAY OFF
Drużyny Wynik Drużyny Wynik
LTS LEGIONOVIA II - MUKS VOLLEY PŁOCK  0:3;3:0 UKS ÓSEMKA SIEDLCE-MOS WOLA I  3:1;0:3
MUKS VOLLEY PŁOCK – MOS WOLA II  3:0;0:3 MOS WOLA I – 13 RADOM  1:3; 3:0
UKS ESPERANTO – MOS WOLA II  0:3;3:2 UKS SMS WWA – 13 RADOM  0:3; 0:3
FINAŁ MAZOWSZA JUNIOREK:
LTS LEGIONOVIA I
ESPES SPARTA WARSZAWA
LTS LEGIONOVIA II
MOS WOLA I
MUKS VOLLEY PŁOCK
UKS ÓSEMKA SIEDLCE

 

Termin Drużyny Wynik
2016-09-13 LTS Legionovia Legionowo I UKS Ósemka Siedlce 3:0
2016-09-21 LTS Legionovia Legionowo I ESPES Sparta Warszawa 3:0
2016-09-23 UKS Esperanto Warszawa LTS Legionovia Legionowo II 1:3
2016-09-24 LTS Legionovia Legionowo II UKS SMS Warszawa 3:0
2016-09-24 MUKS Volley Płock UMKS MOS Wola Warszawa 3:2
2016-09-28 ESPES Sparta Warszawa UKS Esperanto Warszawa 3:0
2016-09-29 LTS Legionovia Legionowo II LTS Legionovia Legionowo I 0:3
2016-09-30 LTS Legionovia Legionowo I LTS Legionovia Legionowo II 3:0
2016-10-05 ESPES Sparta Warszawa UKS Ósemka Siedlce 3:0
2016-10-06 LTS Legionovia Legionowo I MUKS Volley Płock 3:0
2016-10-12 ESPES Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo II 3:0
2016-10-12 UMKS MOS Wola Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 0:3
2016-10-13 UKS SMS Warszawa UKS Esperanto Warszawa 0:3
2016-10-16 UKS Ósemka Siedlce UMKS MOS Wola Warszawa 2:3
2016-10-16 MUKS Volley Płock ESPES Sparta Warszawa 0:3
2016-10-17 LTS Legionovia Legionowo I UKS SMS Warszawa 3:0
2016-10-20 MUKS Volley Płock UKS Esperanto Warszawa 3:1
2016-10-21 UKS Esperanto Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa 2:3
2016-10-21 UKS Ósemka Siedlce LTS Legionovia Legionowo II 3:1
2016-10-26 ESPES Sparta Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa 3:0
2016-10-27 UKS SMS Warszawa MUKS Volley Płock 0:3
2016-10-28 UKS Esperanto Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 0:3
2016-10-29 LTS Legionovia Legionowo II MUKS Volley Płock 3:2
2016-11-03 UKS SMS Warszawa ESPES Sparta Warszawa 0:3
2016-11-06 UKS Ósemka Siedlce LTS Legionovia Legionowo I 0:3
2016-11-06 MUKS Volley Płock UKS SMS Warszawa 3:1
2016-11-09 UKS Ósemka Siedlce ESPES Sparta Warszawa 1:3
2016-11-16 UMKS MOS Wola Warszawa UKS SMS Warszawa 3:1
2016-11-16 ESPES Sparta Warszawa LTS Legionovia Legionowo I 3:2
2016-11-17 UKS Esperanto Warszawa MUKS Volley Płock 0:3
2016-11-20 LTS Legionovia Legionowo II UKS Ósemka Siedlce  0:3
2016-11-22 MUKS Volley Płock LTS Legionovia Legionowo I  0:3
2016-11-23 UMKS MOS Wola Warszawa UKS Esperanto Warszawa  3:1
2016-11-23 LTS Legionovia Legionowo II ESPES Sparta Warszawa  0:3
2016-11-25 UKS Esperanto Warszawa UKS SMS Warszawa  3:1
2016-11-27 UKS Esperanto Warszawa UKS Ósemka Siedlce  1:3
2016-11-10 UKS SMS Warszawa LTS Legionovia Legionowo II  0:3
2016-11-30 UMKS MOS Wola Warszawa UKS Ósemka Siedlce  3:2
2016-11-30 ESPES Sparta Warszawa MUKS Volley Płock  3:0
2016-12-01 LTS Legionovia Legionowo I UMKS MOS Wola Warszawa  3:1
2016-12-02 UKS Esperanto Warszawa ESPES Sparta Warszawa  0:3
2016-12-03 LTS Legionovia Legionowo II UKS Esperanto Warszawa  3:1
2016-12-04 UKS Ósemka Siedlce UKS SMS Warszawa  3:0
2016-12-07 UMKS MOS Wola Warszawa ESPES Sparta Warszawa  0:3
2016-12-08 UKS SMS Warszawa LTS Legionovia Legionowo I  0:3
2016-12-15 MUKS Volley Płock LTS Legionovia Legionowo II  0:3
2016-12-11 UKS Ósemka Siedlce UKS Esperanto Warszawa  3:0
2016-12-14 UMKS MOS Wola Warszawa LTS Legionovia Legionowo II  2:3
2016-12-15 UKS SMS Warszawa UKS Ósemka Siedlce  0:3
2016-12-15 LTS Legionovia Legionowo I UKS Esperanto Warszawa  0:3
2016-12-17 LTS Legionovia Legionowo II UMKS MOS Wola Warszawa  3:1
2016-12-18 UKS Ósemka Siedlce MUKS Volley Płock  1:3
2016-12-21 ESPES Sparta Warszawa UKS SMS Warszawa  3:0
2016-12-22 MUKS Volley Płock UKS Ósemka Siedlce  0:3
2016-12-22 UKS SMS Warszawa UMKS MOS Wola Warszawa  0:3
 2016-12-21 UMKS MOS Wola Warszawa MUKS Volley Płock  3:0
Mecze Punkty Sety + Sety - Ratio
LTS LEGIONOVIA I 14 27 41 4 37
ESPES SPARTA WARSZAWA 14 27 39 6 33
LTS LEGIONOVIA II 14 22 25 25 0
UKS ÓSEMKA SIEDLCE 14 21 27 23 4
UMKS MOS WOLA 14 21 27 29 -2
MUKS VOLLEY PŁOCK 14 20 20 29 -9
UKS ESPERANTO 14 16 13 37 -24
UKS SMS WARSZAWA 14 14 3 42 -39
  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016