Harmonogram treningów MUKS Sparta Warszawa od 4 do 15 stycznia 2021.
Seniorki/Juniorki I – trener Robert Strzałkowski
Poniedziałek 18.30-20.30 CRS Bielany
Wtorek 18.30-20.30 CRS Bielany
Środa 17.00-20.00 CRS Bielany
Czwartek 17.00 -20.00 CRS Bielany
Piątek 17.00-20.00 CRS Bielany
Juniorki II – trener Adam Adamek
Poniedziałek 17.00 – 18.30 CRS Bielany
Wtorek 17.00-18.30 CRS Bielany
Środa treningi łączone z zespołem Juniorki I
Czwartek 18.30-20.00 CRS Bielany
Piątek treningi łączone z zespołem Juniorki I
Kadetki – trener Łukasz Teodorczyk
Poniedziałek 18.30-20.30 CRS Bielany
Wtorek 18.30-20.30 CRS Bielany
Środa 18.30-20.00 CRS Bielany
Czwartek 18.30-20.00 CRS Bielany
Piątek 18.30-20.00 CRS Bielany
Młodziczki (2007-2008) – trener Miłosz Piersa 0d 11 do 15 stycznia
Poniedziałek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Wtorek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Środa 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Czwartek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Piątek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Minisiatkówka (2010-2011-2012) – trener Dorota Świeniewicz
Poniedziałek 10.00-12.00 CRS Bielany
Wtorek 10.00-12.00 CRS Bielany
Środa 10.00-12.00 CRS Bielany
Czwartek 10.00-12.00 CRS Bielany
Piątek 10.00-12.00 CRS Bielany
Minisiatkówka (2009-2010) – trener Dorota Świeniewicz
Poniedziałek 17.00-20.00 CRS Bielany
Wtorek 17.00-20.00 CRS Bielany
Środa 17.00-20.00 CRS Bielany
Czwartek 17.00-20.00 CRS Bielany
Piątek 17.00-20.00 Bielany
Minisiatkówka OCHOTA (2009-2013) – trener Marek Maciejewski
Poniedziałek 17.30-19.00 Hala sportowa ul.Bialobrzeska 27
Wtorek 17.30-19.00 Hala sportowa ul.Bialobrzeska 27
Środa WOLNE
Czwartek 17.30-19.00 Hala Sportowa ul.Bialobrzeska 27
Piątek WOLNE
Grupa naborowa ŻOLIBORZ (2006-2007) – trener Miłosz Piersa od 4 do 8 stycznia
Poniedziałek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Wtorek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Środa 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Czwartek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Piątek 11.00-12.30 i 13.30-15.30 CRS Bielany
Młodziczki II (2008-2007) – trenerzy Dorota Świeniewicz/Robert Strzałkowski/Łukasz Teodorczyk
Poniedziałek 17.00-18.30 CRS Bielany
Wtorek 17.00-18.30 CRS Bielany
Środa 17.00-18.30 CRS Bielany
Czwartek 17.00-18.30 CRS Bielany
Piątek 17.00-18.30 CRS Bielany