nowe logoDrużyna juniorek, występująca jednocześnie w rozgrywkach drugiej ligi kobiet, zakończyła we wtorek pierwszy etap przygotowań do nowego sezonu. Po dwóch obozach w Malborku i Warce zespół wraca do Warszawy.
– Obozy przygotowawcze do nowego sezonu, które spędziliśmy w Malborku i w Warce, wiązały się z ciężką pracą i pełnym zaangażowaniem zarówno ze strony zawodniczek jak i trenerów. To na nich doskonaliłyśmy swoją technikę i systemy gry. Było ciężko, ale zdajemy sobie sprawę, że wszystkie ćwiczenia i czas spędzony na sali przybliża nas do drużynowego marzenia, jakim jest awans do pierwszej ligi i złoto w rozgrywkach juniorek  – powiedziała Dominika Kozyra przyjmujaca Sparty.

Pracę na zgrupowaniach chwalił sobie trener warszawskiego zespołu – Robert Strzałkowski.  –Dziewczyny trenowały bardzo solidnie. Dzięki uprzejmości gospodarzy mieliśmy komfortowe warunki pracy i niemal nieograniczony dostęp do obiektów sportowych. Skupiliśmy się głównie na poprawie techniki, ponieważ tutaj  posiadamy największe braki. Sporo czasu poświeciliśmy też szeroko pojętemu przygotowaniu motorycznemu. Krok po kroku chcemy dobrze przygotować się do wymagającego sezonu  – podkreślił nowy trener Sparty.

W najbliższych tygodniach zespół będzie trenował na własnych obiektach na Bielanach. Już niedługo przed drużyną pierwsze mecze kontrolne.

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016