parzynaJuniorki ze Sparty I Warszawa zakończyły swój udział w zmaganiach o Mistrzostwo Mazowsza. Choć w piątek wygrały 3:2 z UKS Ateną Warszawa, nie wystarczyło to do odrobienia strat z czwartku (1:3). Przed nami selekcja składu na finały MMJ.

Spartanki najchętniej zapomniałyby o czwartkowym meczu przy ulicy Karmelickiej. Choć wygrały pierwszą odsłonę, poniosły dotkliwe porażki w kolejnych trzech. Trener Dawid Michor starał się wpłynąć na grę swoich podopiecznych, lecz tym razem problemy kadrowe okazały się nie do pokonania (szkoleniowiec miał do dyspozycji tylko jedną rezerwową, co więcej, liderka zespołu Marta Duda grała zmagając się z chorobą – brawa za ambicję!).

Znacznie lepiej sytuacja wyglądała w piątek, kiedy Spartanki podejmowały Atenę we własnej hali. Spartanki prowadziły już 2:1, a kibice i działacze liczyli punkty potrzebne do awansu. Niestety, Atena zdołała wyrównać stan rywalizacji i wywalczyć awans. Ekipa Sparty wygrała mecz 3:2, tym samym z klasą kończąc swój udział w zawodach. W finałach MMJ już czeka nasza druga drużyna.

Przed trenerem Michorem trudne decyzje: na finały Mistrzostw Mazowsza musi teraz wyselekcjonować optymalny skład z obu zespołów. Decyzję ogłosi w tygodniu poprzedzającym turniej w Legionowie.

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016