adriatic cup1Przyszłoroczne kadetki Sparty Warszawa dziś w nocy udały się na Bałkany. W arcyciekawym turnieju, tuż pod chorwacką Rijeką rozegrany zostanie „Adriatic Volleyball Cup” dla dziewcząt z roczników 2002-2003. 

Skład zawodów jest międzynarodowy. Obok gospodyń wystąpią też drużyny z takich krajów jak Niemcy, Węgry oraz Serbia. Polskę reprezentować będą dwa kluby. Obok warszawskiej Sparty, z zaproszenia skorzystały też siatkarki JKS Jastrzębie Zdrój.

Stołeczne w grupie B zmierzą się z SV Bohlinger (Niemcy), Ujpest Torna Egylet Budapeszt (Węgry) i gospodyniami  HAOK Rijeka (Chorwacja). Zapowiada się sporo ciekawego grania i nie mniej materiału do analizy przez nasz sztab szkoleniowy.

Obok walorów czysto sportowych, wyjazd ma też za zadanie zintegrować nowobudowaną drużynę przed przyszłym sezonem. Okazja ku temu jest wyśmienita. Piękne widoki, świetna pogoda i ciepły Adriatyk – mamy nadzieję, że miedzy meczami spartanki skorzystają z nich chociaż trochę. Trzymamy za Was kciuki!

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016