monia

Za trzy dni ESPES Sparta Warszawa rozpocznie walkę o półfinał Mistrzostw Polski Juniorek. O przeciwników i najbliższą przyszłość spytaliśmy naszą atakującą – Monikę Kacprzak.

Za Wami turniej finałowy Mistrzostw Mazowsza. Jak oceniasz wynik i postawę drużyny w tych meczach?

Finały Mistrzostw Mazowsza rozpoczęłyśmy w koncertowym stylu, gładko pokonując zespół MOS Wola Warszawa. W kolejnych spotkaniach zdecydowanie nie rozwinęłyśmy skrzydeł, przez co uległyśmy dwóm zespołom Legionovii. Uważam, że podczas tego turnieju nie pokazałyśmy się z najlepszej strony i sądzę, że z pewnością stać nas na dużo więcej. Nie jestem zadowolona z końcowego wyniku ale myślę, iż zmotywuje nas to do jeszcze cięższej pracy i pozwoli na odniesienie sukcesów.

Teraz czas na ćwierćfinał w Mielcu. Co sądzisz o przeciwnikach i jak oceniasz Wasze szanse?

W tym sezonie nie miałyśmy jeszcze okazji grać przeciwko drużynom, które są z nami w grupie, ale na pewno nie możemy zlekceważyć żadnego z przeciwników. Mimo to, jestem pozytywnie nastawiona i myślę, że jeśli zagramy dobrą siatkówkę, uda nam się awansować do półfinałów Mistrzostw Polski.

Wiele razy pokazywałyście, że potraficie grać miłą dla oka siatkówkę. Jakie są mocne strony Sparty Warszawa?

Z pewnością mocną stroną naszego zespołu jest dobra gra blok-obrona oraz skuteczny atak. Mam nadzieję, że te elementy nie zawiodą nas w kluczowych momentach.

Przed zespołem najważniejsze spotkania w II lidze kobiet. Na trzy kolejki przed końcem nadal walczycie o spokojny byt. Myślisz, że drużyna pokaże się z dobrej strony?

Po ostatnich zwycięskich meczach w II Lidze Kobiet udowodniłyśmy, że potrafimy wygrywać ze starszymi zawodniczkami. W związku z tym myślę, że będziemy kontynuować dobrą passę i zapewnimy sobie spokojne utrzymanie w lidze.

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016