nowe logoZa nami pierwsza runda fazy zasadniczej w rozgrywkach juniorek. Siatkarki warszawskiej Sparty zakończyły ją świetnym występem przeciwko Mistrzyniom Polski – Legionovii Legionowo – który wygrały w trzech setach. Jutro naprzeciw stołecznej drużyny stanie Volley Płock, który mimo słabego początku, zanotowały zwyżkę formy końcówce rundy. Podopieczne Jerzego Chęcińskiego w ostatnich pojedynkach udowodniły, że są liczącą się siłą na mazowieckiej mapie.

W pierwszym meczu obu ekip dosyć niespodziewanie wygrała Sparta, nie tracąc nawet seta. Dla nas było to fantastyczne otwarcie sezonu, które pchnęło nas do dalszych wygranych. Zatrzymaliśmy się dopiero na MOSie Wola Warszawa, z którym przegraliśmy do tej pory jedyny mecz. W ostatecznym rozrachunku Sparta zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dziesięcioma punktami przewagi nad Płockiem.

Odwrotny los spotkał naszych dzisiejszych przeciwników. Kolejne przegrane z Legionovią I i II oraz Trzynastką Radom, spowodowały że płocczanki okupowały niższe miejsca w tabeli. Dopiero w ostatnich tygodniach ekipa Volley Płock zaczęła marsz w górę tabeli.

Przed nami kolejne wyzwanie. Ten mecz nie będzie należał do łatwych, gdyż zawodniczki przeciwnej drużyny z pewnością wyjdą na boisko zmotywowane i rządne zwycięstwa. Naszym zadaniem jest przede wszystkim utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli, więc na pewno skupimy się na każdym elemencie, aby jak najlepiej rozpocząć drugą rundę. – powiedziała wychowanka Volley Płock, a obecnie nasza atakująca – Monika Kacprzak.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 w hali CRS Bielany, ul. Lindego 20. Serdecznie zapraszamy!

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016