plakat_bas

 

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 ESPES Sparta Warszawa zainauguruje sezon 2015/16! W hali AFiB Vistula przy ulicy Stokłosy 3 nasze młode siatkarki podejmą beniaminka drugiej ligi, ekipę BAS Białystok. Drużyna z Podlasia już teraz jest anonsowana w mediach jako krok do odbudowy silnej żeńskiej siatkówki w Białymstoku. Jej barw bronią zawodniczki z doświadczeniem w zawodowej siatkówce, wśród których wymienić można między innymi byłą Spartankę Martę Kutikow, byłą reprezentantkę Polski Joannę Szeszko, czy niedawną rozgrywającą Wisły Warszawa Fatimę Piastę.

Spośród zawodniczek występujących w Sparcie na pierwszoligowych parkietach w zespole pozostały kapitan Barbara Adamska, środkowa Izabela Cieśnik, libero Zuzanna Kucińska i coraz szybciej wracająca do zdrowia skrzydłowa Oriana Miechowicz. Na zapleczu ORLEN Ligi grała również nasza rozgrywająca Aleksandra Grzeszczak. W zestawieniu z młodszymi koleżankami, wśród których trzon stanowią obecne Wicemistrzynie Polski Kadetek wzmocnione takimi zawodniczkami, jak Dominika KozyraPaulina NiedźwieckaKamila Dyduła czy Inga Bocheńska. Sobotnie spotkanie zapowiada się nad wyraz interesująco!

 

ESPES Sparta Warszawa – BAS Białystok

sobota, 26.09.2015, godz. 15.00

hala AFiB Vistula, ul. Stokłosy 3

WSTĘP WOLNY!

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016