Weekendowe granie Sparty

1 marca 2018 11:11 | Aktualności

szdfghj

Kolejny mecz drugiej ligi kobiet przed nami. Po dobrym spotkaniu na własnym parkiecie z Legionovią, warszawska Sparta pojedzie do pobliskiego Mysiadła. To w podwarszawskiej miejscowości powalczymy o kolejne drugoligowe punkty.

Krótka Mysiadło to beniaminek drugiej ligi kobiet. Mimo, że klub dopiero pierwszy sezon występuje na szczeblu centralnym, dysponuje doświadczonym zespołem. Pierwsza runda była bardzo udana dla gospodyń sobotniego meczu. Tuż po Nowym Roku i odejściu z drużyny podstawowej zawodniczki – Marty Piekut (Mazovia Warszawa), Krótka lekko spuściła z tonu. Obecnie zawodniczki grającej trener – Michaliny Tokarskiej, plasują na miejscu ósmym z 18 punktami na koncie. W zeszłym tygodniu, uległy one viceliderowi rozgrywek Mazovii Warszawa w trzech setach. Drużynę Sparty czeka ciężki pojedynek, ale wynik w tym meczu jest sprawą otwartą.

- Uważam ze jesteśmy w stanie zagrać dobry mecz i odnieść zwycięstwo. Musimy jednak podejść do tego meczu z zimną krwią. Jeżeli mocno skupimy sie na celu, to będziemy w stanie go osiągnąć. – powiedziała nasz przyjmująca, Julia Dąbrowska.

Spotkanie odbędzie się w hali SP Mysiadło przy ul. Kwiatowej 28 o godzinie 19.00. już w najbliższą sobotę.

#gosparta

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016