Wygrana juniorek z drugą Legionovią

W drugiej kolejce I Ligi Juniorek wygrywamy z LTS Legionovia II w trzech setach (23, 12, 17). Początek spotkania nieco nas sparaliżował, ale ostatecznie pewne 3 punkty lądują na naszym koncie.

Pierwszy set był nerwowy w naszym wykonaniu. Dobre akcje przeplataliśmy z błędami. Na prowadzenie wyszliśmy dopiero w końcówce seta, którego ostatecznie wygraliśmy 25-23. Druga i trzecia partia to popis naszych dziewczyn na zagrywce i zwycięstwa do 12 i 17. Brawo zespół!

Wygrana cieszy, ale w naszej grze jest jeszcze sporo do poprawy. Spokojnie czekamy, aż będziemy mogli zagrać optymalnym składem. Jutro wracamy do pracy

SPARTA WARSZAWA – LTS Legionovia II 3-0 (25-23, 25-12, 25-17)

SPARTA: Sawicka, Kowalczyk, Woźny, Kamińska, Kuczyńska, Kołakowska, Górzyńska, Kaczmarczyk, Smoleńska, Rozwadowska, Kruszewska (libero) i Sanecka (libero).

Współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu Sportowa Warszawa.