Wyjazdowa wygrana Sparty z MOS Wola Warszawa

Czwarte z rzędu zwycięstwo Spartanek w I Lidze Juniorek! Tym razem w wyjazdowym meczu na trudnej hali na Rogalińskiej, pokonaliśmy stołeczny MOS Wola 3-0. W juniorskich derbach stolicy emocje były tylko w drugim secie, gdzie gospodynie mimo przewagi 16-9 uległy naszym dziewczynom w samej końcówce. Nie ustrzegliśmy się w tej partii błędów, ale pokazaliśmy też, że nie odpuszczamy. Mega robotę zrobiły też zmienniczki, które pomagały w trudnych momentach. Pierwsza i trzecia odsłona to pełna dominacja naszych dziewczyn i pewne wygrane do 12 i 15. Świetną dyspozycję zawodniczki z Bielan pokazały na zagrywce i bloku, który w najważniejszych momentach był naszym bardzo mocnym punktem. Tym samym z kompletem punktów i bez straty seta umacniamy się w szczycie tabeli.

MOS Wola Warszawa – Sparta Warszawa 0-3 (12, 26, 15)

SPARTA: Kowalczyk, Kaczmarczyk, Rozwadowska, Woźny, Kuczyńska, Górzyńska, Sanecka (libero), Kołakowska, Kamińska, Kruszewska(libero)

Współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu Sportowa Warszawa.