23800013_2038274453086100_6691884689734585832_oW środę w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup półfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek. Można powiedzieć, że już tradycyjnie spotkamy się tam z Legionovią Legionowo. Nasz rywal zza miedzy będzie gospodarzem turnieju, w którym udział wezmą także San-Pajda Jarosław i Chemik Police.

ESPES Sparta Warszawa zapewniła sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek podczas turnieju w Mielcu. Tam musieliśmy uznać wyższość gospodyń, ale pozostałe mecze wygraliśmy bardzo pewnie. Za trzy tygodnie znów zmierzymy się z klubem z Podkarpacia, lecz tym razem będzie to jeden z głównych faworytów do medali – San-Pajda Jarosław. Swoją moc, dziewczyny z południa Polski pokazały tydzień temu wygrywając pewnie ćwierćfinał w Gdańsku. Warto przypomnieć, że pokonały w nim tak uznane marki młodzieżowej siatkówki jak Gedanię Gdańsk czy Pałac Bydgoszcz.

Standardowo już w tej fazie rozgrywek, los skojarzył nas z Mistrzem Polski – LTS-em Legionovia Legionowo. Drużyna trenera Wojciecha Lalka, będzie gospodarzem turnieju i chyba największym faworytem rozgrywek. W grupie trzeciej wystąpi też Chemik Police.

- Trafiłyśmy do trudnej grupy, ale wymagający przeciwnik jest dodatkową motywacją do ciężkiej pracy. Doskonale wiemy o jaką stawkę gramy, to nie jest czas na odpuszczanie. Musimy wejść na boisko ze spokojem i maksymalną determinacją. Cel jest jeden, wywalczyć awans do finałów. – mówi Wiktoria Babecka, libero warszawskiej Sparty.

 

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016