kuciaostrowiec5

Wychowanka Sparty Warszawa – Zuzanna Kucińska, od nowego sezonu zagra w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski! Dziewiąta drużyna poprzedniego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet poinformowała nas o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gratulacje Zuzia! 

Nowy nabytek KSZO to 24-letnia libero. Od samego początku związana z naszym klubem. Obok Dominiki Kozyry, Marty Krajewskiej, Moniki Kacprzak i Marty Wellnej to już piąta spartanka, która w nadchodzącym sezonie zadebiutuje w ekstraklasie!

Młoda siatkarka miała w tym roku reprezentować nasze barwy w rozgrywkach drugiej ligi kobiet. Ze względu na propozycję gry w najwyższej klasie rozgrywkowej zarówno zarząd klubu jak i sztab szkoleniowy postanowili dać zawodniczce wolną rękę. Jest to niewątpliwie spore osłabienie naszego zespołu, jednak jesteśmy dumni że kolejna nasza siatkarka zdobyła uznanie w oczach innych klubów. Powodzenia Zuzia!

Foto: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

  • Relacja TV

  • Nabór do sekcji siatkówki

    Sparta Warszawa-Wieżyca 2011 Stężyca
  • Dołącz do nas na Facebooku

  • Patronat medialny


  • Partnerzy

    Dziękujemy Urzędowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy za współfinansowanie Obozu Szkoleniowego w Ciechanowie w dniach 7-12.02.2016