Zwariowany tydzień. Połowa meczów za nami.

W tym tygodniu nie ma czasu na odpoczynek, a co tu mówić o spokojnym trenowaniu. Wszystkie nasze zespoły „nadganiają” zaległości. Wyniki drużyn są naprawdę przyzwoite.

W poniedziałek najstarsza grupa Juniorek wygrała w Legionowie 3-1. We wtorkowy wieczór Młodziczki trenera Miłosza Piersy ograła bardzo pewnie swoje rówieśniczki z MOS Wola Warszawa 3-1. Szkoda trochę trzej partii, ale całe spotkanie wyglądało naprawdę przyzwoicie. Rywalizacja odbywała się w wyższej kategorii wiekowej – II Lidze Kadetek. W środę na parkiet wyszły nominalne Kadetki, a klub z Woli powetował sobie porażkę z poprzedniego dnia. Trzeba jednak przyznać, że w tej kategorii wiekowej „Mosianki” zajmują pierwsze miejsce w tabeli, co tylko pokazuje ich moc. Tego samego dnia w rozgrywkach II Ligi Juniorek ograliśmy Orlęta Raszyn w trzech krótkich setach.

Dziś nasze Juniorki II jadą do Radomia, gdzie zmierzą się z tamtejszą Radomką. W piątek wieczorem Młodziczki zagrają z Metrem. Na deser mamy weekend. Zaczynamy od meczu w Radomiu godz. 12.00, ale tym razem w Kadetkach. Sześćdziesiąt minut później na parkiet wyjdą podopieczne trenera Adamka w meczu, który prawdopodobnie będzie decydował o awansie do wyższej ligi z Esperanto Warszawa. Jako ostatnie zagrają nasze juniorko-seniorki. O godzinie 16.00 na Lindego podejmujemy trzecią siłę drugiej ligi – Nike Węgrów. W niedzielę gramy ponownie z Nike, ale tym razem Ostrołęka w I Lidze Juniorek.

Nie wiem jak Wy, ale my jakoś się jeszcze w tym łapiemy…

Współfinansowane ze środków miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu Sportowa Warszawa.