Informacje dla rodziców

UWAGA!

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy, aby w zajęciach nie brały udziału osoby z podejrzeniem przeziębienia lub grypy. O uczestnictwie dziecka w zajęciach ostatecznie decyduje trener. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do noszenia maseczek w ciągach komunikacyjnych na wszystkich obiektach oraz dezynfekcji rąk przy wejściu oraz wyjściu z hali.

Opłaty członkowskie w sezonie 2020/2021 należy wykonywać przelewem z dopiskiem „Imię i nazwisko dziecka, miesiąc” do 10 dnia bieżącego miesiąca na:

Konto bankowe:
ALIOR BANK
55 2490 0005 0000 45203944 2527
NIP: 524-23-99-652
REGON: 017335339

Informujemy, że zaległości powyżej dwóch miesięcy w opłacaniu składek powoduje brak możliwości uczestnictwa w treningach.

W okresie lipiec – sierpień składki członkowskie wynoszą 50% składki bazowej.

Ubezpieczenie roczne NNW koszt 40 zł – wpłata na konto powyżej z dopiskiem „Imię i nazwisko dziecka, ubezpieczenie”

Koszulka treningowa MUKS Sparta Warszawa.

Koszulka treningowa (jak na zdjęciu) koszt 25 zł sztuka – rozmiar oraz zapotrzebowanie prosimy zgłaszać trenerom poszczególnych grup treningowych.

Trener Dorota Świeniewicz z najmłodszą grupą podczas zawodów.

Komplet meczowy (jak na zdjęciu) koszt w zależności od wielkości zamówienia – rozmiar oraz zapotrzebowanie prosimy zgłaszać trenerom poszczególnych grup treningowych.

Poniżej komplet dokumentów potrzebnych do zapisania zawodniczki do klubu oraz uczestnictwa w rozgrywkach Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

company
company
company
company
company
company

Projekt i wykonanie: